Home / Produkty / DSL / Detail

produkty rodiny ULAF+ .

DSL

Symetrické vícepárové modemy SHDSL ULAF+

  • Univerzální technologie pro přístupové linky. Přenosy přes metalické kabely nebo optická vlákna. Zařízení ULAF+ pocházení ze Švýcarska a představují kvalitní řešení s dlouhodobě prokázanou funkčností i v České republice. Spojují v sobě technologie TDM i ETH, je tedy možný souběžný přenos dat a hlasu po společném vedení. Pomáháme při testování a zařízení postavíme a budeme i spravovat.
  • Vhodné pro podnikovou klientelu a telekomunikační operátory. Prezentace a výsledky měření jsou po domluvě k dispozici.
  • Přehled ULAF+ ke stažení zde

Asymetrické vysokorychlostní připojení ADSL2+

  • Modemy ALBIS technologies včetně technické podpory a vyřizování reklamací. Umíme opravovat například Siemens CL-040.
  • Modemy XAVI za výhodné ceny.

Malé DSLAMy

  • Internet bez nutnosti stavebních úprav, pouze využitím stávajících telefonních rovodů v paneláku, hotelu, průmyslovém nebo chatovém areálu. Lze nabídnout širokopásmové služby, jako jsou rychlé připojení k internetu, IP TV, propojení pokojů mezi sebou, přístup do LAN, a současně zajistit hlasové služby téměř všem. Chtějí mít obyvatelé vašeho domu připojení k internetu, a přitom nechtějí vynaložit více peněz? DSLAMy Stargate podporují technologie ADSL2/2+, VDSL2, SHDSL. Kompaktní mini DSLAMy s 24mi nebo 48mi porty ADSL2+ nebo 24mi porty VDSL2 je možné stohovat. V modulární DSLAMech je možné kombinovat technologie ADSL a SHDSL zvolením typu plug-in karty. Zde je možné získat až 120 připojitelných portů ke zvolené technologii a službě. Samozřejmě jsme schopni ke každému DSLAMU dodat fungující koncová zařízení. V nabídce máme typy od jednoportových po 4 portové modemy, modemy s podporou WiFi, multifunkční brány IAD.
 

Akce měsíce

Navrhněte si sami cenu!Potřebujete drobnou opravu Vaší výpočetní techniky?
Potřebujete poradit s Vaší výpočetní technikou?
Potřebujete cokoliv ze služeb, které naše firma nabízí?

Navrhněte si sami cenu!

Napište nám na info@swisslink.cz
a nebo pomocí formuláře, který naleznete v Kontaktech.