Kamerový a zabezpečovací systém.

Home / Produkty / / Detail

Kamerové systémy

IP Kamerové systémy

  • Navrhujeme, budujeme, rozšiřujeme kamerové systémy na bázi IP protokolu. Provádíme rekonfiguraci sítě, synchronizaci času na záznamech, aktivně upozorňujeme na vzniklé mimořádné situace. Včetně právního servisu. Výrobky AXIS, VIVOTEC, Philips a další.

Zabezpečovací systémy Jablotron

  • Osvědčené zabezpečovací systémy z Liberce. Jablotron Oasis je klasika na českém trhu.
  • Budování zabezpečovacích systémů v novostavbách, testování a údržba zabezpečovacích systémů certifikovaným technikem.

Pořizování záznamu zvuku, obrazu a stavu externích čidel.

  • Záznam z IP kamer do archivačních zařízení s replikací. Kamerové systémy pro průmyslové haly. Venkovní kamerové systémy s vyhříváním. Kamery do vnitřních prostorů v provedení, aby co nejméně rušily. Provádíme rekonfiguraci počítačové sítě tak, aby mohla sloužit i pro přenos dat z kamer. Testujeme QoS, ToS, VLAN.

Docházkové systémy RFID

  • Elektronický vrátný s 14 denním rozvrhem. Obsahuje uživatelsky definovanou sadu typů odchodů pro propojení s elektronickými docházkovými výkazy. Individuální definování vstupních oprávnění, jednorázové vstupy, předplacené počty vstupů například na 10hodin. Obsahuje externí dveřní čidla, měří teplotu, meření osvětlení. Dále umožňuje dálkové ovládání externícj zařízení, například rosvítit reklamu, nebo zhasnout po odchodu posledního zaměstnance. Aktivovat zabezpečnovací zařízení po odchodu posledního zaměstnance a podobně. Jako elektronické klíče používáme RFID karty s možností potisku nebo RFID klíčenky. Provedení PoE power over Ethernet. Kontrola pohybu učebních pomůcek v objektu školy.
 

Akce měsíce

Navrhněte si sami cenu!Potřebujete drobnou opravu Vaší výpočetní techniky?
Potřebujete poradit s Vaší výpočetní technikou?
Potřebujete cokoliv ze služeb, které naše firma nabízí?

Navrhněte si sami cenu!

Napište nám na info@swisslink.cz
a nebo pomocí formuláře, který naleznete v Kontaktech.