Naším pracovníkem provedená instalace Juniper T1600 pro TIWS.

Počítačové sítě

Propojení počítačů do sítě

  • Jak propojit domácí počítače do sítě? Jak připojit více počítačů k jedné lince do Internetu ? Poradíme Vám s vhodným výběrem, zařízení namontujeme a nastavíme. Ukážeme Vám, jak věci fungují. Za příznivé ceny, dle Vašich časových možností. Montujeme i o víkendech, nastavujeme sdílení tiskáren a podobně dle dohody.

Lokální počítačové sítě LAN

  • Potřebujete propojit počítače v kanceláři s tiskárnou, faxem a serverem. Přemýšlíte o tom, kdy je pro Vás nutný server? Vysvělíme souvislosti a doporučíme, případně realizujeme lokální počítačovou síť na klíč. Včetně průrazů, tahání kabelů, zapojování, měření. Dodáváme schémata zapojení a měřící protokoly. Široké spektrum velikostí sítí. Od jednotek do stovek portů. Nastavení VLAN, nastavení DHCP snooping a rate limit, QoS a dalších parametrů na produktech D-link, Siemens, Cisco, Juniper EX, Allied Telesys, HP a dalších.

Metropolitní počítačové sítě MAN

  • Řešení problematiky datových sítí na území obce nebo města. Datové sítě menšího rozsahu než WAN, ale s vyšší rychlostí přenosu. Páteřní spoje gigabit ethernet. Zálohovaná řešení odolná proti částečnému poškození kabelových rozvodů. Vzájemné propojování WiFi ostrůvků do společné obecní sítě.

Rozsáhlé počítačové sítě WAN

  • Hledáte způsob, jak propojit pobočky firmy do centrály? Potřebujete umožnit svým obchodním partnerům přístup na Váš objednávkový systém. Nabízíme řešení projektu a realizaci. Používáme technologie WAN akcelerace, bezpečnostní brány Juniper, Zyxel, dohledovatelná řešení s redundancí. Multilinkové spoje, routovací protokoly BGP, OSPF, RIP, ISIS, spanning tree protocol, load balancing a další.

Výstavba sítí pro operátory dodavatelským způsobem

  • Výstavba datových sítí pro společnosti. Montáže nových zařízení a migrace mezi platformami. Po zajištění vstupů provedeme rozvoz, montáž, kabeláže, oživení a měření a acceptance dle dohodnutého scénáře. Technologie Cisco, Juniper, F5, Extreme Networks, Siemens, WalkAir, Radware, BreezeAccess, D-link a další. Známe umístění bodů Telefoniky, Vodafone, Českých Radiokomunikací, RWE a jiných. Měření, dokumentace.

Datové rozvody

  • Instalační činnost v oblasti veškerých slaboproudých rozvodů se zaměřením na UKS systémy včetně optických rozvodů a testování. Instalační činnost v oblasti silnoproudých rozvodů do 1000V.

Optika single mode a multi mode, sváření, testování FTTx

  • Budujeme a projektujeme veškeré kabeláže pro serverovny, datacentra, páteřní optické sítě v areálech, metropolitní sítě, FTTx. Stavíme převěsy, zafukujeme kabeláže. Svařujeme vlákna, pigtaily, patch cordy, opravujeme konektory. Testování reflektometrem, měřící protokoly.

Metalické kabeláže CAT6,CAT5E

  • Projektová činnost a výstavba slaboproudých komunikačních a zabezpečovacích systémů a silnoproudých systémů do 1000V podpořená autorizací ČKAIT pro Technická zařízení budov, specializace elektrotechnická zařízení. Stupně projektů pro: stavební povolení, výběr dodavatele, provedení stavby. Technický dozor realizace.
 

Akce měsíce

Navrhněte si sami cenu!Potřebujete drobnou opravu Vaší výpočetní techniky?
Potřebujete poradit s Vaší výpočetní technikou?
Potřebujete cokoliv ze služeb, které naše firma nabízí?

Navrhněte si sami cenu!

Napište nám na info@swisslink.cz
a nebo pomocí formuláře, který naleznete v Kontaktech.