Home / Produkty / WiFi / Detail

Oblíbený všesměrový WiFi AP s řadičem.

WiFi

  • bezdrátové sítě v pásmu 2,4GHz a 5,4Ghz

Řešení WiFi pro úřady a firmy

  • Připojení notebooků pro WiFi zóny. Zákazníci potřebují otevřít svojí datovou schránku nebo platit přes Internet a nemají připojení. Nabídněte jim pomocnou ruku. Vytvořte malou WiFi zónu s definovanými pravidly tak, aby nepřetěžovali Vaší datovou linku. My to řešíme tak, že domácí zaměstnance priorizujeme před návštěvami. Na zloděje si můžeme posvítit třeba zamaskovanou mobilní WiFi kamerou, která je bez kabelů a dá se přesouvat dle potřeby. Nevýhodou je závislost na stavu nabití akumulátorů.

WiFi řešení v průmyslových halách

  • Potřebujete zajistit sběr dat z mobilních snímačů čárových kódů nebo čteček RFID čipů do skladového software ? Je pro Vás funkční řešení důležité ? Naše řešení jsou postavena na osvědčených technologiích od amerických technologických firem. Protože si uvědomujeme, že WiFi je zajímavé i pro hosty úřadu, tak bezpečně oddělujeme datové toky zaměstnanců a veřejnosti. Volitelně používáme WPA,WPA2,WEP, řadiče WiFi domén, propojení s LDAP nebo RADIUS serverem. Před vlastní instalací provádíme zdarma průzkum prostředí a poradíme Vám při výběru vhodného systému. Počítejte také s tím, že někdy není nasazení WiFi systému možné. Ale na to Vás upozorníme ještě před nákupem a podělíme se o naše praktické zkušenosti.

Měření radiových podmínek

  • Měření skutečných parametrů radiového frekvenčního spektra v prostoru Vaší WiFi sítě. Zjišťování původců rušení. Návrh vhodných antenních systémů a jejich kusová výroba. Měření spektrálním analyzátorem.

Zabezpečená WiFi síť

  • Otevřené WiFi sítě nejsou vhodné pro přenos citlivých dat. Problémy vzniklé odposlechnutím přenášených dat, hesel a uživatelských jmen nejsou každému po chuti. Jestli hledáte řešení pro zvýšení zabezpečení WiFi sítě, tak navrhujeme kombinaci více obranných mechanismů. Naše řešení se neomezují pouze na šifrování přenášeného provozu, ale také hlídají charakteristické chování konkrétního uživatele. Při provozních anomáliích hlásí podezření administrátorům a dokonce spolupracují s dalšími aktivními prvky sítě na předcházení útokům nebo jejich zastavení. Nastavení práv je nejenom na konkrétní počítač, ale i uživatele a aplikaci v danou denní dobu. Detekujeme a logujeme pokusy o průnik do sítě a rušení radiové frekvence. V mapě je potom označena i poloha narušitele.

Podpora VoIP ve WiFi sítích

  • Nechce se Vám platit vysokou cenu hovorného telekomunikačním společnostem? Máte zřízenou datovou linku nebo o jejím zřízení uvažujete? Potom nabízíme k úvaze alternativu využití WiFi telefonů. Hovor je převeden do formátu datových paketů a ty jsou přenášeny WiFi sítí do ústředny. Protože člověk je citlivý na zpoždění zvuku při konverzaci a výpadky částí slov, tak naše řešení priorizuje právě tyto hlasové pakety před daty například z emailu. Sice je to pouze v řádu milisekund, ale posluchač je spokojený a email zpožděný o dobu mrknutí oka, nikomu nevadí. Výhodou takové konvergované sítě je sdílení nákladů mezi telefony, počítače, kamery, docházku a jiné připojené systémy. V případě většího počtu WiFi AP přístupových bodů, náš systém zajišťuje předávání hovoru chodícího člověka bez výpadku mezi jednotlivými AP v síti.
 

Akce měsíce

Navrhněte si sami cenu!Potřebujete drobnou opravu Vaší výpočetní techniky?
Potřebujete poradit s Vaší výpočetní technikou?
Potřebujete cokoliv ze služeb, které naše firma nabízí?

Navrhněte si sami cenu!

Napište nám na info@swisslink.cz
a nebo pomocí formuláře, který naleznete v Kontaktech.